portfólio

Portrét

Možno si hanblivý introvert, ktorý je rád neviditeľný alebo fashion blogerka, no obaja túžite po zaujímavých fotkách. Nechajte ma spoznať vás a spoločne niečo vymyslíme.

Budem mama

Každá chvíľa v živote je neopakovateľná, no nie na každú chceme spomínať. Tehotenstvo je pre väčšinu budúcich mamičiek čarovné obdobie a fotografie s drobcom v brušku môžu byť peknou spomienkou v čase, keď drobec začne poriadne hnevať.

Vydávam sa

Svadba je len jedna. Aj tá druhá alebo tretia. Je to súbor momentov, na ktoré sa dlho pripravujeme a možno si ich až tak neužívame. Druhé svadobné “tu a teraz” môžete prežiť pri prezeraní fotografií. Pohodlne v obývačke alebo v posteli si ruka v ruke uvedomíte, aké to celé bolo nádherné a že sa k sebe naozaj hodíte.

Produkt

Ak som sa za roky blogovania a práce v marketingu niečo naučila, je to fakt, že človek je tvor vizuálny a viac ako tisíc pochvalných slov o tom, aký je produkt skvelý, mu napovie fotografia a jej atmosféra.

Projekty

Skvelí ľudia, zaujímavé nápady alebo potreba sebarealizácie. Podtextom projektovej podstránky je sloboda v tvorbe a možnosť spolupráce s ľuďmi, ktorých filozofia mi je blízka.