O mne
A našla som sa

 vo fotografii

 

 

ale viedla k tomu kľukatá cesta. Všetko sa začalo blogom a túžbou vydať knihu. Blog Flung out of space vznikol začiatkom roka 2016, kedy sa datujú aj moje prvé publikované fotky (prosím nehľadajte ich, sú akýmsi neandertálcom vo vývoji mojej poetiky). Z blogu sa stal kreatívny priestor nielen pre moje myšlienky, ale aj fotky. Tie v tom čase boli v úzadí, sústredila som sa na vydanie knihy.
Podarilo sa, Láska je láska vyšla v roku 2017 a o pár mesiacov potom som získala druhé miesto v ankete Bloger roka v kategórii Life a s ním aj prvú fotozákazku.
Postupne som začala pracovať na voľnej nohe ako social media managerka, blogerka a fotografka v jednom, no stále som mala pocit, že to nie je úplne ono.

Rozhodnutie venovať sa fotografii na full time padlo začiatkom tohto roka. Deliť pozornosť a svoje sily do troch oblastí bolo pre mňa ďalej neúnosné.
Vybrala som si fotografovanie, pretože ma fascinuje umenie zachytiť okamih a jeho atmosféru, slovami ťažko popísateľnú krásu, ktorá vychádza zvnútra. Moja doterajšia práca sa sústredila na štylizovanú lifestyle fotografiu pre online svet a sociálne médiá. Aktuálne ma však lákajú príbehy ľudí a možnosť ich prerozprávať svojim štýlom cez objektív.

Vitaj,

 som Daniela

 

a moja mamka tvrdí, že sa stále hľadám. Asi má pravdu. Ale kto si v 14-tich vie vybrať povolanie tak, aby bol v dospelosti spokojný, finančne zabezpečený, nezávislý a ešte k tomu aj šťastný? Veď mnohí z nás to nevedia ani po tridsiatke.
Áno, hľadám sa a objavujem stále. Celý svoj život skúmam, ako by som mohla využiť to, čo viem, byť užitočná a zároveň spokojná a slobodná.

 

roky za objektívom

projektov & spoluprác

šálok čaju